03.12.2021

Всі фури повернулися із Чонгара на материкову Україну

На території прикордонного з Кримом Генічеського району Херсонщини наразі немає жодної фури з продуктами, що прямували з материкової України на півострів — водій останньої фури, який з переляку залишив на Чонгарі свою машину і втік, повернувся і забрав її. Про це поінформував голова Генічеської райдержадміністрації Олександр Воробйов, повідомляє кореспондент Укрінформу.

"Коли я взнав про час проведення акції (блокування кримськими татарами ввезення продовольчих товарів у Крим — ред.), ми виїхали на адмінкордон. Там стояли 273 машини. Я прийняв рішення розбити ці машини на партії — по 15 автомобілів. І за кожною такою партією були закріплені люди. Ми працювали з прикордонною службою, і відпрацювали так, що сьогодні на Чонгарі немає жодної машини. Вчора розвернулась і виїхала одна машина з м'ясом. Вона була вже давно — водій втік з переляку, а господар (вантажу — ред.) зник. Але вчора вони з'явились, і машина з м'ясом пішла на материкову Україну", — розповів Воробйов.

Наразі на території Генічеського району вантажівок, які б прямували з продовольчими товарами в Крим, немає, підкреслив голова РДА.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *