01.12.2021

"Відвойований" Корбаном дніпропетровський госпіталь знов "дерибанять"

Про це "Днепру вечернему" повідомив начальник Дніпропетровського військового госпіталю Андрій Рильський, передає Depo.Дніпро.

"У 2007 році Міністерством оборони було прийнято рішення про продаж половини будівель госпіталю приватним фірмам. У результаті було продано все… а коли почалася антитерористична операція, громадськість встала на захист госпіталю, і нові власники наших приміщень погодилися почекати. Незабаром Міністерство оборони і Фонд держмайна подали до Дніпропетровського господарського суду позов з вимогою повернути госпіталь у власність держави. Цей суд, а потім і апеляційний суд їх позов задовольнили", — розсказав Рильський.

Однак днями стало відомо, що Вищий господарський суд скасував рішення про повернення Дніпропетровського військового госпіталю у власність держави і і направив справу на перегляд до судів нижчої інстанції.

"А це значить, що всі позитивні рішення з нашого питання скасовані і всі будівлі госпіталю, як і раніше, належать не державі, а приватним особам, які в будь-який час можуть пред’явити на них права. А в цей час в госпіталь щодня продовжують надходити близько 20 поранених, травмованих і хворих", — додав він.

Відомо, що громадські активісти збираються звертатися з петицією до Президента України.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *