21.01.2022

Вибори президента України: де пройде церемонія оголошення фінальних результатів

Результати виборів президента України  оголосять… в столичному торговому центрі Dream Town на Оболоні.

Як передає НАРОДНА ПРАВДА, про це повідомили в спільноті “Типичный Киев” у Facebook.

В повідомленні посилаються на “результати тендеру на проведення церемонії оголошення результатів виборів президента України- 2019”, які 1 квітня оприлюднено на порталі державних закупівель в системі ProZorro.

Його переможцем став ТРЦ Dream Town, що знаходиться на Оболонському проспекті у Києві.

Вибори президента України: де пройде церемонія оголошення фінальних результатів

Центральна виборча комісія запланувала витратити на церемонію оголошення результатів виборів президента України- 2019   670 942,72 грн, та  компанія запропонувала провести церемонію всього за 6 942,72 грн.

Варто зазначити, що раніше один із засновників Dream Town Гарік Корогодський повідомляв про масштабну реконструкцію, яка чекає ТРЦ цього року, причому перший крок – закриття Аквапарку –  очікується вже на наступний день після другого туру президенських виборів  – 22 квітня.

Варто зазначити, що користувачі мережі сприйняли це повідомлення як першоквітневий жарті висунули чимало власних пропозицій стосовно проведення церемонії оголошення результатів виборів президента України.

Вибори президента України: де пройде церемонія оголошення фінальних результатів

Нагадаємо, у Центральній виборчій комісії, де вже підрахували понад 60% протоколів, заявили, що жоден з кандидатів вже не зможе набрати більшість голосів виборців, а тому українці точно обиратимуть президента в другому турі.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *