24.07.2021

Угорщина про роздачу паспортів: В Україні не заборонено приховувати подвійне громадянство

В МЗС Угорщини заявили, що громадяни України не скоюють злочин, якщо не повідомляють про наявність у них також паспорта іншої країни.

Про це сказав прес-секретар угорського МЗС Тамаш Менцер, йдеться у повідомленні на сайті угорського уряду.

Він, зокрема, нагадав про зустріч глави МЗС Угорщини Петера Сійярто з міністром закордонних справ України Павлом Клімкіним у Нью-Йорку в рамках засідання Генеральної асамблеї ООН.

«На зустрічі міністр закордонних справ України визнав, що в Україні не існує закону, який забороняє громадянам мати паспорт з іншої країни. Крім того, законом не заборонено надання паспорту іншої країни, і не є злочином, коли хтось не повідомив про те, що він також має паспорт іншої країни», – зазначив Менцер.

Він наголосив, що глава МЗС Угорщини «не може бути заляканий» у суперечці з Україною щодо подвійного громадянства. При цьому Менцер додав, що нападки на угорців є неприйнятними, адже «кілька днів тому глава Закарпаття заявив, що принаймні половина членів парламенту України є подвійними громадянами».

Нагадаємо, у вересні з’явився відеодоказ того, що у Береговому в консульстві Угорщини українцям видають угорські паспорти. У відповідь на це очільник МЗС України Павло Клімкін заявив про намір вислати угорського консула. В угорському МЗС у відповідь пообіцяли вжити аналогічних заходів.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *