22.10.2021

У штабі Порошенка назвали свої методи агітації світовою практикою

Керівник виборчого штабу кандидата в президенти, чинного глави держави Петра Порошенка Віталій Ковальчук відкидає будь-які звинувачення у використанні адмінресурсу і схем потенційного підкупу виборців.

Про це він сказав в інтерв’ю агентству Інтерфакс-Україна.

«Коли у виборчій кампанії використовують визнані у всьому демократичному світі практики, а нас за це критикують опоненти, у мене це викликає посмішку… Найкращі західні політологи і консультанти постійно навчають усі політичні партії України найкращих демократичних методів взаємодії з виборцями, наприклад, збір підписів під петиціями, анкетування з актуальних проблем, громадські слухання, кампанії «від дверей до дверей», залучення волонтерів і прибічників тощо. За логікою наших опонентів, вони навчають українське громадянське суспільство будувати «сітки» та підкуповувати виборців?! Це ж повна маячня», – сказав Ковальчук.

За його словами, звинувачення опонентів кандидата в президенти Порошенка у використанні адмінресурсу не мають підстав.

«Що стосується звинувачень у використанні адмінресурсу та підкупу: поки що крім голослівних звинувачень нічого немає. І не буде», – підсумував керівник штабу.

Нагадаємо, напередодні представники партії «Національний корпус» заявили, що разом з «Нацдружинами» викрили підкуп виборців і роздачу грошей штабом чинного президента Петра Порошенка в трьох місцях Києва у Дніпровському районі.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *