23.10.2021

У «Народному фронті» не вбачають загрози нацбезпеці від дипвідносин з РФ

Народний депутат від «Народного фронту» Андрій Тетерук заявив, що законопроект про національну безпеку не визначатиме дипломатичні відносини з Росією.

Про це він сказав у Верховній Раді, передає кореспондент UA1.

За словами Тетерука, новий законопроект було розроблено, адже в Україні наразі діє закон про національну безпеку, прийнятий ще у 2003 році.

«Законопроект міститиме реакцію на сучасні виклики ведення гібридної війни проти держави,  по-друге він наближає нас до набуття членства в НАТО, вводячи відповідні оборонні структури, які працюють на посилення національної охорони до натівських стандартів», – розповів нардеп.

На його думку, кожен проект закону має втілювати якусь конкретну мету, яка в нього закладається. Внесення ж до законопроекту про нацбезпеку тезисів про дипломатичні відносини з Росією, вважає депутат, зробить документ важким і розфокусованим.

При цьому Тетерук наголосив на важливості цього законопроекту, зазначивши, що документ  буде опрацьований депутатами одразу після того,  як його передадуть до парламенту.

Нагадаємо, проти розриву дипломатичних відносин із Росією виступив Комітет Верховної Ради з питань національної безпеки і оборони під керівництвом депутата від «Народного фронту» Сергія Пашинського.

Не хоче поривати зв’язки із країною-агресором також і президент Петро Порошенко.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *