20.09.2021

У Києві затримали кримінального «авторитета», якого вже видворяли з України

У Києві працівники управління стратегічних розслідувань спільно зі слідчими відділу розслідування особливо тяжких злочинів за силової підтримки спецпризначенців столичного главку під процесуальним керівництвом прокуратури Києва затримали фігуранта у ході проведення санкціонованого обшуку у квартирі на проспекті Науки

Про це повідомляє відділ комунікації поліції Києва.

«Відомий у кримінальному середовищі громадянин Грузії був неодноразово судимий за тяжкі та особливо тяжкі злочини, зокрема – за замах на вбивство. Зловмисник, попри заборону в’їзду, прибув до столиці для перерозподілу сфер впливу та контролю злочинної діяльності кримінальних «авторитетів».

Правоохоронці встановили, що 36-річний чоловік у 2013 році був коронований у Санкт-Петербурзі кримінальними «авторитетами» та отримав статус «злодія у законі». Останнім часом постійно проживав на території Туреччини та Греції. Його вже затримували в Києві – у квітні 2018 року, після чого видворили за межі України із забороною в’їзду до нашої країни.

«Нещодавно Тенго Гальський прибув до столиці та, за оперативною інформацією, мав намір керувати кримінальним світом: організовувати злочинні «сходки», розподілити сфери впливу та залучити до злочинної діяльності молодь задля збереження «злочинних традицій», – розповів начальник Головного управління Національної поліції у Києві Андрій Крищенко.

Зараз вирішується питання щодо примусового повернення «злодія в законі» до Грузії, із забороною в’їзду на територію України загальним терміном на 18 років (до 2037 року).

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *