24.10.2021

У ГПУ готували підозру Холодницькому, але Луценко її не підписав – Шабунін

У Генеральній прокуратурі України готували підозру керівнику Спеціалізованої антикорупційної прокуратури Назару Холодницькому після того, як стало відомо про прослуховування його кабінету.

Про це заявив глава Центру протидії корупції Віталій Шабунін в ефірі Громадського.

Він розповів, що після появи записів, зроблених у кабінеті Холодницького, провадження щодо глави САП було розширено ще за декількома статтями, як наприклад, тиск на суддю або розкриття таємниці слідства.

Шабунін зазначив, що розслідуванням займався економічний департамент ГПУ на чолі з Володимиром Гуцуляком, а Національне антикорупційне бюро було залучено до справи як оперативні працівники для встановлення прослуховування.Була навіть, за даними ЦПК, підготовлена підозра, яку генпрокурор Юрій Луценко не підписав, а натомість віддав справу іншим прокурорам.

«Так от, Юрію Віталійовичу, якщо це правда, то ви особисто відповідаєте за кожну «злиту» Холодницьким справу», – наголосив Шабунін, додавши, що з нетерпінням чекає повернення генпрокурора з відпустки.

Нагадаємо, 26 липня Кваліфікаційно-дисциплінарна комісія прокурорів відмовилася звільняти Назара Холодницького з посади глави Спеціалізованої антикорупційної прокуратури, вирішивши, що для нього буде достатньо догани.

Сам Холодницький вважає винесену йому догану справедливою й стверджує, що тепер не матюкається, коли «рюкзаки» та інші справи закривають.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *