01.08.2021

Тимчук застрелився на очах у дружини – нові деталі у справі

Народний депутат Дмитро Тимчук покінчив життя самогубством, застрелившись на очах у власної дружини.

Про це йдеться в ухвалі Шевченківського районного суду міста Києва.

Згідно зі свідченнями жінки, Тимчук дістав пістолет і погрожував вбити себе. Дружина відмовляла його від спроб покінчити життя самогубством, однак це не спрацювало. Зазначається, що Тимчук зловживав алкоголем та мав депресію.

«Останнім часом Тимчук зловживав спиртними напоями, вчиняв спроби кодуватися від алкоголізму. З ранку почав вживати спиртні напої. Їхати на роботу відмовився, перебував у депресії. Під час розмов висловлював суіцидальні наміри. Дістав пістолет та погрожував себе вбити. Вона відмовляла останнього від спроб покінчити життя самогубством. Однак, близько 12.00 Тимчук себе застрелив, при цьому його дружина була в кімнаті, поруч з ним. Після цього про подію, що сталася вона повідомила другу та помічнику Тимчука. Про будь-які конфлікти та боргові зобов`язання чоловіка вона нічого не знає», – повідомляється в документі.

Нагадаємо, нардепа Тимчука знайшли застреленим зранку 19 червня. Попередня версія слідства полягала у тому, що Тимчук застрелився під час чистки нагородної зброї – пістолета. Згодом поліція почала розглядати версію вбивства.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *