02.08.2021

Телеканал ZIK здивований заявою Саакашвілі щодо його участі в проекті «Джокери»

Вчорашня заява Михайла Саакашвілі щодо його участі в програмі «Джокери. Шлях у президенти» на телеканалі ZIK в якості ведучого викликає щонайменше подив у команди проекту. ZIK розцінює претензії Саакашвілі, як відверту маніпуляцію та небажання продовжувати співпрацю через ймовірну політичну залежність.

Станом на сьогодні записано три програми за участі Саакашвілі (нагадаємо, метою проекту є висвітлення політичного минулого та сьогодення кожного з лідерів президентських перегонів-2019). Тривали перемовини щодо організації наступних зйомок з орієнтовними датами – з 16-го грудня. Представники Саакашвілі відразу після вчорашнього ефіру нагадали про потребу детально спланувати наступні зйомки. Та вже через годину ті ж представники написали про те, що Саакашвілі вважає, що закадрові тексти «Джокерів» буцімто не співпадають з його підводками (?!). Насправді ж навпаки – сценарії програм були підлаштовані саме під авторські підводки Саакашвілі на вимогу його команди.

Принципова домовленість між каналом і політиком була такою, що Саакашвілі у своїх підводках сам вирішує, що говорити, а журналісти «Джокерів» в своїх текстах самі вирішують, що писати. Підкреслюємо: це була умова, яку висунув сам Саакашвілі! Тим паче, жодного запиту на попередній перегляд вже змонтованого ефірного варіанту «Джокерів» від Саакашвілі та його команди не надходило.

Фото: ZIK

Фото: ZIK

Вкрай не хочеться у це вірити, однак єдиним поясненням такої кардинальної зміни поведінки Михайла Саакашвілі може бути певна політична залежність від однієї з лідерок передвиборчих перегонів – Юлії Тимошенко та її оточення, оскільки саме про неї йшлося у вчорашній програмі.

Вочевидь, відмова Саакашвілі у подальших зйомках, можливо, свідчить не лише про його «підлеглість» Юлії Тимошенко. Одна з наступних програм, над якою працюють журналісти, – про чинного Президента України Петра Порошенка. Тож, розриваючи стосунки із ZIKом, Саакашвілі, можна припустити, «підігрує» і Банковій.

Наголошуємо вкотре: телеканал ZIK не перебуває в орбіті жодного з кандидатів у президенти, тож доведе розпочатий цикл до логічного завершення – з Михайлом Саакашвілі чи без нього. Нас не лякає жоден тиск від жодної політичної сили, адже судити та оцінювати роботу наших журналістів має право лише глядач.

Нагадаємо, новий сезон проекту «Джокери. Шлях у президенти» про політичну біографію висуванців на посаду керманича країни стартував в ефірі телеканалу ZIK з 7 грудня щоп’ятниці о 18:30.

Прем’єра ж викривального проекту «Джокери» відбулася наприкінці березня в рамках весняного сезону на телеканалі ZIK. Ведучою проекту стала головна редакторка інтернет-видання «Українська правда» Севгіль Мусаєва. Разом з нею глядачі дізнавалися, хто насправді стоїть за багатомільйонними бюджетами найбільших партій України.

 

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *