01.12.2021

Сьогодні Україна представить позицію в суді ООН у Гаазі за позовом проти РФ

Україна у вівторок, 4 червня, протягом трьох годин представлятиме контраргументи на позицію Російської Федерації у Міжнародному суді ООН в нідерландському місті Гаага.

Про це заявила напередодні заступник міністра закордонних справ з питань європейської інтеграції Олена Зеркаль після розгляду у суді ООН справи щодо застосування та тлумачення Міжнародної конвенції про боротьбу з фінансуванням тероризму та Міжнародної конвенції про ліквідацію всіх форм расової дискримінації, передає УНН.

«Ми вважаємо, що ми добре підготувалися, у нас є контраргументи, які ми завтра (4 червня – ред.) будемо представляти протягом 3 годин у цьому суді. Головною картою є підготовлена комплексна робота. Меморандум є основою всієї нашої позиції, але після того, як росіяни надали свої заперечення, була підготовлена наша письмова позиція,.. і завтра (4 червня – ред.) ви почуєте всі наші контраргументи в повному обсязі», – зазначила Зеркаль.

Нагадаємо, у червні 2018 року Україна подала у суд ООН меморандум у справі проти Росії.

Міжнародний суд ООН почав заслуховувати сторони у справі України проти РФ 3 червня. Першою виступила Росія, позиція якої полягає у відсутності у Міжнародного суду ООН юрисдикції для розгляду українського позову.

Позиція РФ у справі за позовом України до Міжнародного суду ООН не відрізняється від аргументів дворічної давнини.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *