28.10.2021

САП та НАБУ завершили досудове провадження щодо Мартиненка

Матеріали передані для ознайомлення адвокатам екс-нардепа.

Національне антикорупційне бюро України та Спеціалізована антикорупційна прокуратура завершили досудове розслідування

Як повідомив «Українським новинам» адвокат підозрюваного Петро Бойко, про закінчення слідства оголосили 4 січня і передали матеріали справи захисту екс-нардепа. Загалом справа налічує 200 томів, але адвокати обіцяють не баритися з ознайомленням.

Як раніше заявляв адвокат екс-нардепа Ігор Черезов, захист упевнений, що «всі звинувачення проти Мартиненка розваляться в будь-якому суді — через відсутність доказів».

Раніше повідомлялося, що Спеціалізована антикорупційна прокуратура вручила колишньому нардепу Миколі Мартиненку, якого підозрювали у заволодінні майном державного підприємства «НАЕК «Енергоатом», оновлену остаточну підозру. Так, 20 квітня 2017 року в рамках розслідування епізоду з завдання збитків ДП «СхідГЗК» в розмірі 17,28 млн дол., детективи НАБУ та прокурори САП

У квітні-травні 2017 року про підозру в цій справі також було повідомлено чинним керівникам НАК «Нафтогаз України», ПАТ «Об’єднана гірничо-хімічна компанія», ДП «Східний гірничо-збагачувальний комбінат» та Державний концерн «Ядерне Паливо».

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *