02.08.2021

Рух Кримським мостом перебуває під загрозою: окупанти вкотре зганьбилися

В окупованому Криму внаслідок помилкових дій підрядної організації «Стройгазмонтаж», що займається зведенням Кримського мосту, почалося сповзання ґрунту на ділянці єдиної автодороги, що веде до транспортного переходу.

Про це свідчать закриті документи та фото, які опублікувала волонтерська спільнота InformNapalm. Їх із так званого «міністерства транспорту Криму» пересилали керівнику Федерального агентства залізничного транспорту Росії.

Читайте також: Біля Кримського мосту обвалилися штучно створені насипи: фото

Відповідно до оприлюднених даних, поблизу автомобільного підходу до Кримського мосту компанія «Стройгазмонтаж» складувала значні частини ґрунту, про що неодноразово повідомляла.

«В результаті ліквідації цього ґрунту утворився котлован, який через погодні умови заповнився значним обсягом дощових і талих вод, унаслідок чого виникла небезпека підтоплення верху укосу насипу, і як підсумок – сповзання значної частини укосу земляного полотна на проїжджу частину побудованої автомобільної дороги», – мовиться у документі.

У зв’язку з такою ситуацію у «Стройгазмотаж» ухвалили рішення спустити воду, яка утворилася, у чинну систему водовідведення автомобільної дороги, яка згідно з проектними рішеннями не є розрахованою на такі навантаження.

У підсумку відведення води з котловану призвело до втрати стійкості укосу, замулювання водопропускних труб, сповзання масиву ґрунту до автомобільної дороги, а також до руйнування бетонного укріплення кювету та дренажної мережі.

З огляду на вищесказане, повідомляємо, що на цій ділянці необхідно терміново ліквідувати причини підтоплення, з повним відновленням існуючого рельєфу місцевості. Повторно нагадуємо, що бездіяльність щодо вирішення цього питання може спричинити сповзання всього основного ходу автомобільної дороги, і як наслідок – припинення транспортного руху єдиним підходом до Кримського мосту… Подальше введення в експлуатацію об’єкта, а також передача його експлуатуючій організації, в зв’язку з обставинами, що склалися, не видається можливим,
– наголошують представники «Стройгазмонтажу» у зверненні до очільника російського Федерального агентства залізничного транспорту.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *