31.07.2021

Проросійські бойовики обстріляли Золоте-5 і звинуватили в цьому українських військових

Проросійські бойовики обстріляли селище Золоте-5 на Луганщині і 31 січня та 1 лютого на своїх сайтах звинуватили в обстрілі українських військових. У фейкових повідомленнях бійців звинуватили в обстрілах зі стрілецької зброї, РПГ та іншого місцевих дитсадка, школи та житлових будинків.

Проте українська сторона детально вивчила відстані, профіль висот місцевості, тактико-технічні характеристики застосованого озброєння, напрямок, з якого вівся обстріл, а також порядок розміщення позицій підрозділів Об’єднаних сил та бойовиків, повідомляє Спільний центр контролю і координації сторін. З цього стає зрозумілим, що українські військові не причетні до обстрілів.

Читайте також: Проросійські бойовики обстріляли ритуальний автобус із покійником на Донеччині: фото

Пошкоджені будівлі розташовані в різних районах, а також у середині щільних забудов житлових кварталів Золотого-5. Найближчі позиції підрозділів Об’єднаних сил розташовані на віддаленні, тому вони аж ніяк не могли застосувати РПГ та стрілецьку зброю, які могли б завдати шкоди житловим будинкам. Крім того, перевищення висот не дозволяє вести вогонь з позицій Об’єднаних сил.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *