02.08.2021

Порошенко: Я не впливав на суди чи поліцію, це може підтвердити Аваков

Ексглава держави Петро Порошенко заявив, що не впливав як президент на роботу правоохоронних і судових органів.

Про це Порошенко розповів в інтерв’ю Українській правді.

«Я наголошую, що Петро Порошенко жодного разу ні в ДБР, ні в будь-які інші правоохоронні органи, ні в поліцію в тому числі, це може підтвердити пан Аваков, ні в суди – не використовував вплив президентського офісу для вирішення питань, в тому числі політичних», – сказав він, відповідаючи на твердження щодо провалу реформи у правоохоронних органах.

При цьому експрезидент заявив, що в нього вистачило політичної волі передати у 2017 році проведення слідства до Держбюро розслідувань (ДБР).

«Чи добре це чи погано? Точно добре. Слідство треба було забирати. Чи відповідає якісний склад ДБР тим вимогам, які сьогодні висуває перед ним суспільство? На мою думку, власну, ні, бо на сьогоднішній день, на жаль, внаслідок того, що керівництво ДБР має такі точки, на які Офіс президента може натиснути…», – додав Порошенко.

«На жаль, зараз ми маємо іншу ситуацію. Тобто це залежить від політичної волі. Політична воля Порошенка була – забезпечення невтручання. Як воно зараз йдеться – побачимо», – зауважив він.

Нагадаємо, у ДБР спростовують заяву партії експрезидента Петра Порошенка про відсутність щодо нього відкритих кримінальних справ, зазначивши, що колишній президент фігурує в низці проваджень, хоча підозр йому не оголошували.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *