20.09.2021

Порошенко використав підсумкову прес-конференцію для пропаганди – політолог

Політолог Павло Рудяков заявив, що на підсумковій прес-конференції чинного президента Петра Порошенка не прозвучало жодного гострого питання. У коментарі для golos.ua політолог зазначив, що на прес-конференції Порошенка звучала тільки пропаганда.

«В АП наспіх створили захід, на якому не було підведено ніяких підсумків діяльності Порошенка. Всіх зібрали для інтерпретації церковної теми, яка вигідна для Порошенка. Президенту виявилося мало його яскравого виступу на Об’єднавчому соборі на Софіївкою площі, і в його адміністрації вирішили провести додаткову прес-конференцію», – пояснив Рудяков.

На його думку, формулювання, які звучали на прес-конференції, були «не до лиця» Порошенку, як керівнику такого державного рівня. У результаті, за словами політолога, даний захід був порожнім для громадян і важливим для Порошенка.

«Прес-конференція була важливою для Порошенка, як для людини, яка ось-ось оголосить, що йде на другий термін. Дана прес-конференція буде потім використана відповідним чином в ході виборчої кампанії», – резюмував політолог.

Нагадаємо, Порошенко висловив невдоволення боротьбою з корупцією в Україні.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *