24.10.2021

Порошенко роздає «мільярди Януковича» своїм наближеним – Центр протидії корупції

Виконавчий директор «Центру протидії корупції» Дар’я Каленюк заявила у блозі на УП про осідання конфіскованих «мільярдів Януковича» у кишенях оточення Петра Порошенка.

На доказ цього вона наводить копії із закону про держбюджет, за яким, серед іншого, передбачається «фінансова підтримка сільгосптоваровиробників, в рамках якого [наближений до президента] Косюк отримає багатомільйонні дотації«.

«3,4 млрд гривень мають піти на фінансову підтримку сільгосптоваровиробників. Всім на ринку наперед відомо, що більшість цього бюджету у формі дотацій має освоїти Косюк. Бо саме під нього виписана формула видачі дотацій, яка міститься в окремій постанові уряду», – підкреслює Каленюк.

Крім того, вона наголошує: «розпил» конфіскованих у Януковича коштів президентською командою є дуже імовірним при освоєнні наданих «Укравтодору» 7,7 млрд гривень – «бо проконтролювати якість укладення асфальту та виконаних робіт вкрай важко», – коштів, виділених на оборону – «Змінений закон про держбюджет дозволяє витратити 22,5 млрд гривень замість запланованих раніше 29-ти, лише 8,95 млрд гривень з яких йде на програми з підтримки оборони та безпеки» – та наданих Мінрегіону для розвитку сільської медицини 4 млрд гривень – «В контексті блокування та опору комплексній реформі и охорони здоров’я буде дуже показово, хто в кінцевому рахунку освоїть ці 4 мільярди до кінця року і на що саме».

Як відомоПорошенка хотіли вбити щонайменше двічі.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *