28.01.2022

Пилипишин задіяв адмінресурс?

Про це у Facebook написав опонент Пилипишина, кандидат в нардепи Юрій Левченко.

"У кожну скриньку Шевченківського району почали кидати "Відкритий лист трудових колективів шкіл, дитсадків та творчих об'єднань Шевченківського району на підтримку кандидата в народні депутати Віктора Пилипишина". Приходить цей лист в конверті "Час єднатися", — написав Левченко.

"Під цим зверненням стоять підписи 30 директорів шкіл та дитсадків Шевченківського району! Такого відкритого, нахабного використання адмінресурсу не було навіть при Януковичі й це відбувається сьогодні в столиці України, яка пройшла Майдан і в якій зараз війна", — написав Левченко.

Читайте также: Депутата Пилипишина бросили в мусорник и в придачу облили краской

Він додав, що Пилипишин використовує бренд президента у своїй газеті, на телебаченні, і кілька днів тому шевченківці у конверті "Час єднатися" вже отримували звернення цього кандидата.

Пилипишин використовує бренд президента

"Я просто хочу запитати у міського голови Києва, у генпрокурора, у президента чи буде якась реакція на те, що директори шкіл столиці та завідувачі дитсадків столиці, "за порадою" пані Євгенії Ярової (кума Пилипишна – начальник районного управління освіти) займаються відвертою агітацією за цього покидька та ще й під брендом "Час єднатися"", — обурився Левченко. 

"Це такі у нас 26 жовтня будуть чесні вибори?" — додав кандидат в нардепи.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *