23.05.2022

Підозрюваний у потрійному вбивстві в Миколаєві був колегою загиблих

Підозрюваний у потрійному вбивстві в Миколаєві був колегою загиблих

Чоловік, якого затримали за підозрою у потрійному вбивстві працівників миколаївської автозаправної станції, виявився колегою загиблих.

Трьох чоловіків 33-х, 51-го та 59-ти років підозрюваний убив через неприязні стосунки. Нові деталі резонансного вбивства розповіли у відділі комунікації Головного управління Національної поліції в Миколаївській області.

Підозоюваного знайшли Інгульському районі Миколаєва, де він живе. Ймовірний вбивця вже потрапляв у поле зору правоохоронців за злочини, пов’язані з незаконним обігом зброї.  На момент затримання підозюваний був дуже п’яним, зазначає 24.

З місця злочину працівники поліції також вилучили його заяву на звільнення. За вичений злочин йому загрожує від до п’ятнадцяти років або навіть довічне ув’язнення.

 У Миколаєві на автозаправці знайшли три трупи , ймовірно, з вогнепальними пораненнями. Загиблих, механіка, оператора та касира, знайшла дружина одного з них, коли тривалий час не могла додзвонитись до свого чоловіка. На крики жінки прибігли перехожі, які допомогли викликати поліцію.

Наразі у поліції виділяють три основні версії злочину. Серед них – пограбування, особисті неприязні стосунки, а також раптово спровокований конфлікт. 

«Аргумент»

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *