30.07.2021

Пашинського слід негайно заарештувати – американський інвестор

Американський інвестор Ігор Бойко вважає, що народного депутата Сергія Пашинського слід негайно взяти під варту та обрати запобіжний захід у вигляді тримання у СІЗО. На думку власника Житомирської кондитерської фабрики, це гарантуватиме безпеку самого нардепа.

Про це Бойко сказав у коментарі інтернет-виданню UA1.

«Пашинський програв вибори та через місяць втратить депутатський імунітет. Наразі правоохоронні органи розслідують кілька кримінальних справ, де Пашинський проходить фігурантом. У тому числі й по рейдерському захопленню Житомирської кондитерської фабрики. Це означає, що зовсім скоро його викличуть на допит і будуть проводити обшуки», – каже бізнесмен.

За словами Ігоря Бойка, він має незаперечні докази того, що Пашинський був лише виконавцем розбійного нападу і рейдерського захоплення його фабрики.

«Замовником захоплення був Петро Порошенко. Це я знаю абсолютно точно. Порошенку не потрібна була моя фабрика, він просто хотів, щоб Пашинський її захопив і зупинив роботу підприємства. І Пашинський це зробив. Тепер Пашинський може піти на угоду зі слідством і дати покази проти Порошенка», – переконаний американський інвестор.

Пашинский став небезпечним для колишнього президента Петра Порошенка, оскільки може дати покази, що саме Порошенко замовив рейдерське захоплення Житомирської кондитерської фабрики, підкреслює бізнесмен.

«Пашинському самому буде безпечніше сидіти у СІЗО. Він добре знає Порошенка і знає, на що той спроможний. Пашинський – небезпечний свідок по багатьох кримінальних справах. Якщо він почне говорити, то сядуть дуже багато колишніх і нинішніх високопосадовців», – каже Бойко.

Бойко впевнений, що за рейдерське захоплення його бізнесу кримінальне покарання мають понести усі причетні. Раніше справи проти Сергія Пашинського не давала розслідувати ГПУ, оскільки генпрокурор Юрій Луценко має близькі стосунки з Петром Порошенком та Пашинським.

«Скоро буде новий склад Верховної Ради, буде новий генпрокурор. Луценко більше не буде прикривати Порошенка і Пашинського. Буде можливість нормально розслідувати бандитське захоплення мого бізнесу. Слідчі легко встановлять, що виконавцем і організатором був Пашинський, а замовником – Порошенко», – продовжує власник фабрики.

На думку Бойка, якщо новий генпрокурор не забезпечить розслідування рейдерського захоплення Житомирської кондитерської фабрики, то всі слова президента Володимира Зеленського про захист іноземних інвестицій «порожній звук».

«Зеленський запрошує іноземних інвесторів вкладати гроші в Україну. Але спершу треба показати, що ті, хто захопив мій бізнес, який коштує 100 мільйонів доларів, понесли покарання. Інвесторам потрібні не слова, а реальні справи. Тільки так у світі робиться бізнес», – наголошує Ігор Бойко.  

Раніше експрезидента Петра Порошенка було звинувачено в організації рейдерського захоплення та зупинці роботи Житомирської кондитерської фабрики «ЖЛ» – одного з основних конкурентів президентської корпорації Roshen.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *