23.10.2021

Ні – Геловіну та «Джокеру»: РПЦ закликає не пускати в душі «подих безодні»

Священнослужителі РПЦ вбачають небезпеку у святкуванні Геловіну росіянами. Втім, особливе обурення в них викликає те, що багато людей збираються наряджатися у костюм Джокера для участі в масових заходах.

Річ у тім, що нещодавно на великі екрани вийшла стрічка, яка розповідає про «народження» головного антагоніста героя коміксів DC Бетмена – Джокера. Фільм збирає повні зали глядачів та безліч схвальних відгуків критиків.

Втім, в РПЦ вихід стрічки викликає лише стурбованість. Від святкування Геловіну та перевдягання у Джокера своїх вірян застерігають у Місіонерському відділі Челябінської єпархії РПЦ.

Читайте також: Нашумілий фільм «Джокер» встановив рекорд в американському прокаті: деталі

У 2019 році у святкування Геловіна може втрутитися ще один додатковий і найважливіший деструктивний чинник. Він пов’язаний з виходом на екрани російських кінотеатрів американського художнього фільму «Джокер». Тому на інтернет-ресурсах специфічного «помаранчевого» забарвлення стали з’являтися «рекомендації» святкувати Геловін в костюмах «Джокера»,
– йдеться в заяві челябінських священнослужителів.

Зображені у стрічці заворушення, підпали автомобілів, напади на поліцейських можуть стати неправильним сигналом для російської молоді, вважають у єпархії.

Окрім того, там кажуть: святкуючи Геловін, людина «висловлює готовність впустити у свою душу подих безодні».

На наших очах відбувається синтез деструктивного релігійного дійства з протестним рухом, формально спрямованим на усунення існуючої соціальної несправедливості. На ділі ж цей рух прагне дестабілізувати і зруйнувати російську державність, негативно впливати на нашу духовну ідентичність,
– додають в РПЦ.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *