24.10.2021

Непризначення Трубою відібраних кандидатів може спричинити позови – комісія ДБР

Зовнішня комісія Державного бюро розслідувань вважає, що відмова директора ДБР призначати відібраних кандидатів на керівні посади Бюро може викликати хвилю судових позовів, які просто заблокують роботу органу.

Про це під час засідання заявив голова комісії Роман Майданик, передає кореспондент інтернет-видання UA1.

Йдеться про те, що голова ДБР Роман Труба відмовився призначати 27 відібраних зовнішньою комісією кандидатів на керівні посади, бо, за його словами, він не має доступу до результатів поліграфічного дослідження кандидатів.

Сам Труба на засіданні комісії звернувся до її членів з проханням провести повторний конкурс на 27 посад керівного складу і зазначив, що не має змоги задовольнити подання комісії і призначити кандидатів.

«Наразі без результатів поліграфу я не має змоги прийняти кандидатів, адже не можу ознайомитись з їх особистими характеристиками», – зазначив очільник ДБР.

Натомість у комісії наголосили, що результати поліграфу не є підставою для непризначення кандидатів. До того ж, зауважили члени комісії, є шалений ризик судових позовів, які можуть навіть зупинити будь-які призначення в ДБР.

Зрештою, за результатами засідання комісії, було вирішено знову направити подання щодо 27 кандидатів до директора Держбюро.

Нагадаємо, журналіст Володимир Бойко заявив, що до знищення результатів поліграфу 27 потенційних підлеглих керівника Державного бюро розслідування Романа Труби доклав руку народний депутат від «Народного фронту» Антон Геращенко

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *