23.10.2021

На Волині оголосили про підозру 17 митникам

Цьогоріч прокуратура Волині оголосила підозру у скоєнні злочинів 17 митникам.

Як розповів заступник прокурора області Сергій Єфремов під час брифінгу в суботу, 19 серпня, прокуратура Волинської області серйозно «взялася» за виявлення корупції у лавах волинських митників, – пишеВолинська правда.

Кількість викритих митників-корупціонерів значно зросла. За інформацією прокурора у 2015 році до кримінальної відповідальності притягнули двох митників.

Натомість, не було жодного адмінпротоколу про корупційні правопорушення. Вже у 2016 році 6 митників притягнули до кримінальної відповідальності та одного покарали за адміністративне правопорушення, пов’язане з корупцією.

Натомість за неповних вісім місяців 2017 року вже 17 митників підозрюють у злочинах і шістьох притягнули до адмінвідповідальності за правопорушення, пов’язані з корупцією. Здебільшого, злочини, вчинені митниками, стосуються взяття хабарів.

Сума хабара становила від 1 до 12 тисяч гривень.

До слова, у прокуратурі запевняють, що аналіз матеріалів цих проваджень свідчить про наявність системної корупції у діяльності місцевої митниці та чітко побудованої ієрархії отримання хабарів.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *