23.10.2021

На Київщині з вікон будинків випало дві дитини

У Борисполі з перервою у декілька годин сталися два прикрих випадки падіння дітей з вікон. Одному хлопчику – 3 роки, іншому – 4 роки.

Про це повідомляє пресслужба поліції Київської області.

Зазначають, що повідомлення про надання їм першої медичної допомоги надійшло до поліції від чергового лікаря Центральної районної лікарні. Щоб з’ясувати усі деталі того, що сталося на місця подій виїжджали начальник Бориспільського відділу поліції, слідчо-оперативна група та працівник ювенальної превенції.

«За результатами перевірки першого випадку встановили, що 3-річний малюк випав з вікна другого поверху кімнати, поки мати пішла на кухню готувати їжу. Повернувшись за кілька хвилин побачила, що сина там вже не було. Визирнувши на вулицю, вгледіла – хлопчик лежить на траві на москітній сітці. Відразу спустившись донизу, взяла малюка та самостійно відвезла до лікарні. Жінка пояснила, що син і раніше вилазив на підвіконня і вона не раз робила йому зауваження. Наразі, хлопчик перебуває у лікарні із черепно-мозковою травмою, струсом головного мозку та забоями», – повідомляють у поліції.

Згідно з повідомленням поліції, з травмами у лікарні перебуває і 4-річний малюк, який випав з балкону другого поверху. Щоправда, його стан тяжкий. Зараз він – у реанімації. За результатами перевірки обставин з’ясувалося, що батько привіз сина до бабусі, аби та пригледіла за ним. Повернувшись з кухні до кімнати жінка хлопчика не побачила, а побачила відкриті на балкон двері та розірвану москітну сітку. Визирнувши, вгледіла малюка на траві, спустилася та відвезла його до лікарні, повідомивши про це батькові.

«На жаль, попри усі профілактичні заходи та роз’яснювальні бесіди, які проводяться працівниками ювенальної превенції Київщини, такі прикрі випадки все ще мають місце. Ювенальна превенція Київської області звертається з проханням до батьків та усіх дорослих не залишати дітей без нагляду, адже це може призвести до трагічних наслідків», йдеться у повідомленні.

Нагадаємо, раніше повідомляли, що на Харківщині маленька дитина випала з вікна другого поверху.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *