18.05.2021

“Можете за мене не голосувати”: Лукашенко хоче балотуватися на шостий президентський термін

Чинний президент пояснив своє рішення тим, що не хоче чути на свою адресу звинувачень “в боягузтві, і що він у важку хвилину втік”.

Президент Білорусі Олександр Лукашенко заявив, що планує балотуватися на наступний, а це вже шостий президентський термін. У п’ятницю, 1 березня з відповідною заявою він виступив на прес-конференції, – повідомляють ЗМІ.

“Все буде нормально, згідно із законом. Виходячи з нинішнього мого стану, а також країни і відношення до мене, я не зможу не висунути свою кандидатуру на пост президента”, – сказав він. 

Чинний президент пояснив своє рішення тим, що не хоче чути на свою адресу звинувачень “в боягузтві, і що він у важку хвилину втік”.

“Я висуну свою кандидатуру, ви обирайте будь-кого, можете за мене не голосувати”, – сказав Лукашенко.

Також Лукашенко пообіцяв не робити передвиборчої пропаганди та агітації.

Моя справа – забезпечити рівні умови для всіх кандидатів”, – зазначив він.

Лукашенко запевнив також, що не збирається передавати владу своїм синам. Крім того, він зазначив, що у ЗМІ поширюється інформація нібито про його наміри об’єднатися з Росією і поділити посади.

“Я не перший термін на посаді президента і наївся вже цього президентства, тому загубити країну заради особистих амбіцій або чиїх-то, я ніколи на це не піду. Це значить перекреслити все те, що ти робив більше двох десятків років”, – сказав він.
Президент Былорусі також вважає, що слід задуматись над новою конституцією.
“Я схильний до того, що нову конституцію нам доведеться приймати. Нам доведеться підсилювати інші гілки влади – виконавчу, законодавчу”, – зазначив Лукашенко.

У відповідь на запитання журналістів про тимчасові рамки прийняття нової конституції, Лукашенко сказав, що “це не п’ять років”. “Це буде набагато менше”, – заявив президент Білорусі.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *