23.07.2021

Медведчук каже, що бойовики і Кремль погоджуються на його «план»

Голова політради партії «Опозиційна платформа – За життя» Віктор Медведчук заявив, що бойовики з так званих «ДНР» та «ЛНР» згодні ввійти до складу України як автономія.

Про це він розповів в ефірі 112-го.

За словами олігарха, його «планом-концепцією, на який вже дали попередню згоду Донецьк, Луганськ і Москва» можна досягти миру на Донбасі та вийти із кризи.

Йдеться про автономію самопроголошених так званих «республік» у складі України.

«…якщо це буде поєднуватися з міжнародною європейською допомогою, з допомогою тієї ж РФ, то ми зможемо за кілька років вийти із ситуації кризи на цих територіях».

Медведчук додав, що мова про відновлення інфраструктури на окупованих російськими найманцями територіях та «всього нашого економічного індустріального потенціалу десь в об’ємі 15-18% від всього економічного потенціалу нашої країни».

Нагадаємо, у січні 2018 року Громадський рух Віктора Медведчука «Український вибір – Право народу» похвалився тим, що скасував в суді мораторій на публічне використання російськомовного культурного продукту у Львові.

Як повідомлялося, 5 лютого Генеральна прокуратура України відкрила кримінальне провадження проти лідера «Українського вибору» Віктора Медведчука за статтями про можливу державну зраду і сепаратизм.

До слова, Віктор Медведчук перебуває у тісних родинних стосунках з президентом країни-агресора Володимиром Путіним: є його кумом. Він заявляв, що не вважає РФ агресором, і зазначав, що визначення «Росія – країна-агресор» є «пропагандистським штампом, але ніяк не реальністю».

Збройний конфлікт між Росією та Україною почався у квітні 2014 року з анексії українського півострова Крим. Бойові дії відбуваються між українськими військовими ЗСУ  та проросійськими бойовиками, які контролюють частину Донецької і Луганської областей.

Перемовини щодо врегулювання конфлікту проводили у тристоронній контактній групі в Мінську. Однак наприкінці 2018 року одна з членів групи Ірина Геращенко порадила перенести місце зібрання в іншу країну, оскільки сумнівається у політиці керівництва Білорусі.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *