21.10.2021

Лише 43% нардепів справно ходили на роботу у вересні

Лише 43% народних депутатів України, а саме – 180 із 423 парламентарів, відвідали всі пленарні засідання Верховної Ради у вересні. Водночас десятеро нардепів не були на жодному засіданні.

Про це інформує Комітет виборців України.

Так, жодне засідання парламенту не відвідали депутати Євген Мураєв, Дмитро Ярош, Лев Підлісецький та Юрій-Богдан Шухевич.

Традиційно не були присутні в Раді нардепи-втікачі Олександр Онищенко, Сергій Клюєв та Євген Бакулін. Не відвідували засідання В’ячеслав Константіновський та Андрій Журжій, які заявили про складання депутатських повноважень, а також Надія Савченко, котру утримують під вартою.

Найбільше депутатів-прогульників у групі «Воля народу», фракції «Опозиційного блоку» та групі «Відродження». У середньому на засіданнях були відсутні з невідомих причин 38% депутатів «Волі народу», 29% – «Опозиційного блоку» та 25% – «Відродження».

Щодо інших партій, то в середньому на засіданнях були відсутні 12% депутатів «Радикальної партії», 14% – «Блоку Петра Порошенка», 16% – «Народного фронту», 18% – «Батьківщини» та 22% – «Самопомочі».

Найкраща відвідуваність була зафіксована 20 вересня, коли призначали нових членів Центральної виборчої комісії. На момент голосування в залі були відсутні лише 39 депутатів, що є найкращим показником за цей рік.

Всього у вересні відбулося 12 пленарних засідань.

Нагадаємо, 46 народних депутатів у вересні пропустили 90% голосувань Верховної Ради. Із них 11 парламентарів – не проголосували жодного разу за місяць.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *