23.10.2021

Кличко звернувся до Ради щодо розпуску Київради

Міський голова Києва Віталій Кличко звернувся до Верховної ради щодо розпуску Київради VIII скликання, яка знову не зібрала кворум для проведення чергової сесії.

Про це повідомляє пресслужба КМДА.

"Сьогодні ми бачимо, що в залі немає кворуму. Тобто працювати готові не всі. Тому я звертаюся до парламенту щодо розпуску Київради VIII скликання та призначення дострокових виборів у Києві!" — заявив Кличко після того, як Київрада не зібрала кворуму для проведення чергової сесії.

Очільник столиці нагадав, що кілька днів тому під час консультацій із лідерами усіх фракцій Київради було досягнуто домовленостей про проведення сесії цього четверга. "Всі говорили про готовність зібратися задля вирішення гострих питань для міста", — підкреслив він.

При цьому Кличко наголосив, що нині необхідно ухвалювати важливі для столиці та киян рішення щодо соціальних виплат, зарплат для транспортників, надбавок для педагогів.

Окрім того, за його словами, наближається опалювальний сезон і є нагальні питання підготовки до нього.

"Треба працювати і над бюджетом Києва на наступний рік. Це ті питання, які необхідно вирішувати невідкладно! Але все робиться для дестабілізації ситуації в столиці. У результаті страждатимуть кияни! І це мене хвилює найбільше", — заявив Кличко.

Нагадаємо, минулого тижня у Верховній Раді було зареєстровано законопроєкт №2143 про внесення змін до закону "Про столицю України — місто-герой Київ", який, зокрема, передбачає проведення позачергових виборів київського міського голови і депутатів Київської міської ради (8 грудня 2019 року). Цей документ сьогодні було включено до порядку денного сесії парламенту.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *