15.05.2021

 Повторне голосування на чергових виборах Президента відбулося без суттєвих порушень, і багато міжнародних партнерів можуть повчитися в України, як проводити вибори.

Про це заявив заступник голови Центральної виборчої комісії Євгеній Радченко на брифінгу, повідомляє  Укрінформ.

"Ми з радістю можемо сказати, що ці вибори, це голосування відбулося так, що вже дуже багатьом українським партнерам треба вчитися, як проводити голосування", — сказав він, додавши, що "день голосування пройшов успішно".

Радченко зазначив, що "великих проблем чи великих негараздів" у день повторного голосування на президентських виборах помічено не було, хоча траплялися деякі порушення.

Так, за його словами, ці порушення стосувалися у першу чергу того, що виборці демонстрували свої заповнені бюлетені, також на дільниці приходили деякі особи в нетверезому стані.

Крім того, заступник голови ЦВК нагадав, що у Лебединському на Донеччині на дільничній виборчій комісії, яка останньою відкрилась о 16 годині, проголосував лише один виборець.

"Ми з приємністю констатуємо, що день голосування пройшов організовано, усі члени дільничних виборчих комісій та окружних виборчих комісій знали свої обов’язки, належним чином виконували свої функції", — підкреслив Радченко.

Як повідомлялося, в Україні 21 квітня проводилося повторне голосування на чергових виборах Президента України.

Для проведення виборів було утворено 199 територіальних виборчих округів та один закордонний виборчий округ, а також близько 30 тисяч дільничних виборчих комісій. За кордоном було утворено 101 виборчу дільницю.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *