25.01.2022

Діятимуть не скрізь: спливла цікава деталь про паспорти РФ для мешканців Донбасу

Стало відомо, що російські паспорти, які окупанти видають жителям Донбасу, у більшості випадків діятимуть лише на території Ростовської області.

Про це повідомляє НАРОДНА ПРАВДА із посиланням на Міністерство оборони України.

Зазначається, що сепаратисти, які мають намір отримати паспорт громадян РФ, дуже невдоволені тим, що в їхніх документах стоятиме примітка про “обмежені можливості”, яка обмежуватиме їх дію виключно Ростовською областю.

“При цьому, керівництво т.зв. “республіканських силових структур” розпочало проведення заходів з виявлення осіб, які виказують невдоволення особливостями отримання паспортів РФ для проведення з ними відповідної профілактичної роботи”, – додали у Міноборони.

Нагадаємо, раніше мешканці окупованого Донбасу заявляли, що російські паспорти їм не потрібні, адже все одно вони не зможуть отримувати додаткову пенсію без російської прописки.

А тим часом розкрито приховану мету видачі російських паспортів жителям окупованих територій Донбасу – це потрібно РФ для того, щоб мати додаткову можливість відкрито використовувати свої збройні сили на Донбасі під приводом “захисту громадян РФ”.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *