24.10.2021

Директор компанії привласнив 3,5 млн грн, що належали співробітникам МВС

У Києві в Дарницькому районі директор будівельної компанії привласнив 3,5 млн гривень, які були виділені для будівництва квартир для працівників Міністерства внутрішніх справ.

Отримана від інвесторів частина коштів була перерахована директором будівельної компанії на рахунки фіктивних підприємств, повідомили в прес-службі Державної фіскальної служби.

За інформацією служби, фігурант справи в період з 2014 – 2015 років присвоїв і перевів у готівку 3,5 млн гривень, які були виділені на будівництво квартир. Крім того, було прострочено терміни здачі житлового комплексу в експлуатацію, а його будівництво «заморожено».

У ДФС відзначили, що директору було повідомлено про підозру в ухиленні від сплати податків, а його справу було направлено на розгляд до суду. Також було накладено арешт на нерухоме та рухоме майно фігуранта кримінальної справи.

Нагадаємо, в Києві розстріляли автомобіль бізнесмена Вадима Бермана, фірма якого поставляє паливно-мастильні матеріали Національної поліції і Державному управлінню справами.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *