20.09.2021

Держзрада та захоплення влади: На Порошенка подали заяву до ДБР

Колишній заступник глави Адміністрації президента, юрист Андрій Портнов заявив, що подав до Державного бюро розслідувань (ДБР) заяву про злочин на екс-президента Петра Порошенка.

Про це він повідомив на своєму Telegram-каналі.

«Порошенко офіційно втратив недоторканність від кримінального переслідування і годину назад (20 травня – ред.) ми направили до Державного бюро розслідувань першу заяву про злочин. Вважаємо його (Порошенка – ред.) причетним до державної зради, спроби захоплення державної влади і перевищення влади та службових повноважень», – зазначив Портнов.

За його словами, факт подачі заяви надав ряд процесуальних прав, які будуть використані в залежності від офіційної реакції ДБР.

Сама ж заява стосується подій у Керченській протоці 25 листопада 2018 року, в наслідок яких російські військові атакували три українські кораблі і захопили у полон 24 військовослужбовців.

Нагадаємо, 19 травня Портнов повідомив, що повернувся на територію України після 5 років відсутності. При цьому він заявив, що Порошенко сидітиме у в’язниці за те, що накоїв.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *