21.10.2021

Через незаконну вирубку лісу, яку «кришує» влада, бюджет втрачає $30-40 млн – екологи

Екологи вимагають скасувати мораторій на перевірки екологічною службою та заявляють про «кришування» браконьєрів топ-чиновниками.

Про це на прес-конференції заявив директор Київського еколого-культурного центру Володимир Борейко, передає кореспондент інтернет-видання UA1.

За його словами, 60% звернень українців залишаються без розгляду.

«Зараз людина пише лист з повідомленням про незаконну вирубку лісу до екологічної служби. Лист перенаправляють до регуляторної служби. Проходить багато часу, і якщо навіть регуляторна служба дасть дозвіл на перевірку, вже пройде багато часу і інспектори ніякої вирубки лісу не виявлять», – зазначив Борейко.

Він додав, що це зроблено для охорони нелегального бізнесу в Україні.

«Це абсурд. Давайте створимо службу, яка буде вирішувати, чи виїжджати швидкій допомозі, пожежному автомобілю», – заявив еколог.

Через незаконні вирубки Україна щороку втрачає 30-40 млн доларів, наголосив Володимир Борейко.

Активісти анонсували пікет 24 вересня державної регуляторної служби та Кабміну через ігнорування звернень громадян з приводу незаконної вирубки лісу.

Нагадаємо, поліція погрожувала порушенням кримінальної справи жителям села Кругів Золочівського району Львівської області, які виступили проти вирубки лісу поруч з їхнім житлом.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *