16.10.2021

Цей горіх знижує артеріальний тиск

Горіх кеш’ю виявився дуже корисним для здоров’я.

Як повідомляє НАРОДНА ПРАВДА, диво-горіх знижує артеріальний тиск і допомагає кровообігу.

Кеш’ю здатний не тільки швидко вгамовувати голод, а й відновлювати багато процесів в людському організмі, що особливо важливо після 40 років.

Цей горіх знижує артеріальний тиск

Експерти в галузі кардіології впевнені: щоденне споживання цього горіха скорочує ризики розвитку гіпертонії, інсульту та ішемічної хвороби серця, а високий вміст вітамінів і мінералів здатен розширювати прохідність судин і знижувати тиск.

Завдяки високому вмісту магнію і калію, судини захищені від різкого звуження, яке і є прямим провокатором підвищеного тиску і головного болю.

Фосфор і залізо, працюючи в дуеті, не тільки покращують циркуляцію крові в усьому організмі, але і насичують клітини киснем і необхідним живленням.

Жирні кислоти, що містяться в кеш’ю, відповідають за контроль холестерину. При підвищених показниках вони здатні усувати бляшки, тим самим захищаючи організм від утворення небезпечних згустків крові – тромбів.

За допомогою широкого вітамінного складу, до якого входять такі групи як В, Е, Н, К, горіхи здатні зміцнювати загальну імунну систему людини. Це сприяє поліпшенню стійкості організму не тільки до вірусів, але і до інших захворювань, в тому числі і проблем з серцево-судинною системою.

Фахівці також рекомендують підвищити добове споживання горіха кеш’ю до 40 грам. Але важливо розуміти і те, що він не повинен містити смакових домішок у вигляді солі і спецій, так як вони перешкоджають зниженню артеріального тиску і дають протилежний ефект.

Нагадаємо, раніше НАРОДНА ПРАВДА повідомляла, що спеціалісти вивчили вплив вживання горіхів на пацієнтів з колоректальним раком.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *