23.10.2021

Без маршруток! Мінінфраструктури анонсувало реформу автобусних перевезень

Кабінет міністрів затвердив постанову «Про внесення змін до правил надання послуг пасажирського автомобільного транспорту» та «Про внесення змін до порядку проведення конкурсу з перевезення пасажирів на автобусному маршруті загального користування», які мають позбавити країну від маршруток.

Про це повідомив міністр інфраструктури Володимир Омелян на своїй сторінці в Facebook.

«Це справжня революція в сфері автобусних перевезень! Прозора і чесна конкуренція призведе до того, що мільйони людей в Україні будуть користуватися не морально і фізично зношеними маршрутками, часто нелегально переробленими з вантажних мікроавтобусів, а сучасними, комфортними, безпечними автобусами», — написав Омелян.

Згідно із затвердженими постановами, до 2020 року 50% автобусів мають бути обладнані під потреби інвалідів, більшість з них мають бути з низькою підлогою з категорією екологічності Євро 3 та Євро 6. При цьому перевагу віддаватимуть електробусам.

Перевізнику, який працював на маршруті без порушень, має право продовжити дозвіл ще на п’ять років, але тільки за умови інвестицій новий автопарк.

Також було спрощено конкурс на внутрішньообласні, приміські, міські автобусні маршрути.

Спрощена була процедура відкриття нових автостанцій і врегулювали давно існуючу проблему взаємовідносин перевізників і автостанцій.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *