15.05.2021

Аваков звинуватив Порошенка в підкупі виборців коштом бюджету

Міністр внутрішніх справ Арсен Аваков заявив, що штаб президента Петра Порошенка за допомогою адмінресурсу і коштом бюджету намагається купити голоси пенсіонерів Києва, Київської області та ще одного регіону.

Про це він сказав в ефірі телеканалу ICTV.

За словами Авакова, «виборча сітка» працює так: один із представників штабу наймає агітаторів, ті обирають 100 людей, як правило, найбідніших, йдуть до них і запитують, чи готові вони підтримати їхнього кандидата. Якщо так, то пропонують допомогу.«Зі ста осіб 30 говорить «так, ми готові». Цих людей записують, йдуть до райради або соцзабез зі списком і кажуть керівнику райради, меру виділити цим людям по 1 тис. гривень. Використовуючи кошти програми «Турбота», закладеної в бюджеті», – розповів міністр.

Після того, як гроші виплачено, додав глава МВС, виборцю телефонують зі штабу з проханням дотримати обіцянки й проголосувати за їхнього кандидата.

Аваков зазначив, що загалом у поліції є звернення щодо «виборчих сіток» чотирьох кандидатів, однак в описаному випадку йдеться про команду Порошенка.

Нагадаємо, раніше у Нацполіції заявили, що найбільше кримінальних проваджень розпочато за фактами підкупу виборців на користь лідерки ВО «Батьківщина» Юлії Тимошенко та чинного президента Петра Порошенка.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *