25.07.2021

Архієпископ Климент заявив, що справу проти нього не закрили

Архієпископ Сімферопольський і Кримський Климент заявив, що адміністративна справа, відкрита проти нього в анексованому Криму, ще не закрита.

У коментарі Крим.Реалії Климент заявив, що небезпека його переслідування окупаційною владою залишається. Він вважає, що російські силовики хотіли зірвати його поїздку до політв’язня Павла Гриба.

«Мета — очорнити моє ім’я. Мовляв, подивіться, хто їздить до українців у в’язниці: злодій, який краде сам у себе, і церковник, який ходить вулицями і матюкається на людей. Зараз адміністративна справа, яка висить наді мною, не закрита. Є заява про те, що я нецензурно висловлювався на ринку, цього свідка приводили до відділку поліції, він звичайний безпритульний», — розповів архієпископ.

Климент також зазначив, що «дуже велике коло осіб» долучилося до його звільнення. Зокрема він подякував митрополиту ПЦУ Епіфанію, колишньому предстоятелю УПЦ КП Філарету, адвокатам Емілю Курбедінову і Миколі Полозову, кримськотатарській активістці Лілі Буджуровій та омбудсмену Людмилі Денісовій за реакцію на його затримання.

Нагадаємо, вранці 3 березня на автобусному вокзалі анексованого Сімферополя затримали архієпископа Сімферопольського і Кримського Климента і доставили його в Центральне відділення поліції.

Його затримали через нібито «нецензурну лайку» та планували вручити протокол про хуліганство. Ввечері 3 березня Климента відпустили без складання протоколу.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *