У першій грі фіналу хокейного чемпіонату України «Дніпро» вирвав перемогу у «Донбасу»

У першому матчі фінальної серії плей-оф Української хокейної ліги (УХЛ) сезону-18/19 херсонський «Дніпро» обіграв на виїзді донецький «Донбас» з рахунком 2:1 і вийшов вперед у серії 1-0.

Як повідомляє ukrinform.ua, перший поєдинок фінального протистояння зіграли на майданчику «Донбасу» в Дружківці. Після двох періодів попереду були гості – шайбу закинув Кирило Бондаренко.

У заключній 20-хвилинці «Донбас» відігрався – відзначився Віктор Захаров. Однак, Андрій Жвачкін знову вивів вперед «Дніпро». Переможний рахунок 2:1 гості втримали до фінальної сирени.

«Дніпро» вийшов вперед в серії 1-0. Матч № 2 зіграють у четвер, 4 квітня, так само у Дружківці.

Нагадаємо, «Донбас», обіграв у півфінальній серії «Білий Барс» з Білої Церкви (4-1), а «Дніпро» лише в останньому матчі серії взяв гору над «Кременчуком» (4-3).