У Перемишлянському районі завершують спорудження амбулаторії сімейної медицини

У Перемишлянському районі в с .Брюховичі завершують спорудження амбулаторії загальної практики сімейної медицини. Будівельні роботи виконані на 95 %.

Про це повідомив власкор IA ZIK з посиланням на відділ організаційної роботи та інформаційної діяльності апарату РДА.

Передбачено придбання на один мільйон гривень необхідного медобладнання. Також амбулаторія вже отримала автомобіль Renault Duster, що забезпечить можливість доїзду медиків до найвіддаленіших населених пунктів.

Нова сучасна амбулаторія покращить лікування пацієнтів і умови праці лікарів.

Нагадаємо, 30 жовтня минулого року у с.Брюховичі відбулося закладення першого каменю та пам’ятної капсули на місці будівництва нової амбулаторії загальної практики сімейної медицини. Упродовж року цю амбулаторію мають відкрити, вона обслуговуватиме 11 населених пунктів. Вже визначено, хто буде працювати тут, а це вісім нових робочих місць.

Для будівництва амбулаторії виділено з державного бюджету 5,2 млн грн, з районного – 520 тис. грн (10% від загальної суми проекту). Загалом кошторисна вартість становить 10,5 млн грн.

Це перша з 43 нових сільських лікарських амбулаторій, які будуть споруджені на Львівщині в межах виконання Ініціативи Президента України з розвитку і підтримки сільської медицини.