Стало відомо, хто першим вніс Зеленського в соцопитування

До мене такі чутки (про те, що Ігор Гринів першим вносив Зеленського в соцопитування, — ред.) також доходили.

Про це в ефірі програми «HARD з Влащенко» на телеканалі ZIK розповів перший заступник голови фракції БПП Сергій Березенко.

Ведуча поцікавилася, хто першим вніс у соціологічні опитування прізвище Володимира Зеленського, адже, як вона зауважила, ширяться чутки, що це був Ігор Гринів (зараз — керівник виборчої кампанії Петра Порошенка).

У відповідь пан Березенко зауважив, що до нього також доходили такі чутки.

Наташа Влащенко уточнила у пана Березенка, чи це було помилкою?

«Чому бути, тому не можна завадити. Якщо це відбулося, значить воно б у будь-якому випадку сталося», – відповів Сергій Березенко.

Нагадаємо, 31 березня в Україні відбулися чергові президентські вибори. До другого туру вийшли Володимир Зеленський та Петро Порошенко.

3 квітня Володимир Зеленський записав ролик, у якому заявив, що погоджується на дебати із Петром Порошенком, однак висловив низку вимог. Найперша – це має відбуватись на стадіоні НСК «Олімпійський». Своєю чергою, Петро Порошенко підкреслив, що «дебати можуть відбутися на базі Суспільного телебачення з трансляцією по всіх телеканалах», але він готовий провести дебати з Володимиром Зеленським на НСК «Олімпійський».

Разом з тим, увечері, 4 квітня, переможець першого туру виборів Володимир Зеленський запропонував Юлію Тимошенко ведучою на дебати між ним та чинним Президентом. Після цього Порошенко вдруге відповів Зеленському: «Будьте мужиком, приходьте на дебати».
Як повідомляли, під час засідання Погоджувальної ради ВРУ голова фракції БПП заявив, що чинний Президент України Петро Порошенко чекає Володимира Зеленського на дебати і 14 квітня, і 19 квітня.